پایان چاقی

 

سلام مرضیه فروزانفر هستم؛

( توصیه می شود قبل از مشاهده ویدئو و خواندن مقاله ابتدا مقاله زیر را بخوانید )

چی بخوریم لاغر شویم؟

می دانید چرا افراد همه دنبال این هستند که چی بخورند لاغر شوند؟ در داروخانه، عطاری، مطب پزشکان، همه جا خانم دکتر چی بخوریم لاغر شویم؟ می دانید چرا هیچکس نمی پرسد چی نخوریم لاغر شویم؟

بخاطر اینکه چی بخوریم لاغر شویم خیلی کار راحتی است. شما نهایت یک هزینه خیلی هنگفتی را از جیبتان می دهید برای کپسول ها برای قرص هایی که از آن سر دنیا می آید اینجا و در آن هیچی هم نیست. یعنی حالا چیز مضری اگر نباشد خیلی خوب است، ممکن است فقط یک سری مولتی مینرال و از اینجور حرف ها باشد و یک سری داروهای کاهش دهنده اشتها باشد.

چرا همه هزینه های خیلی زیادی می کنند برای اینکه چیزی را پیدا کنند بخورند لاغر شوند؟ با وجود اینکه همه می دانند که چیزی که ما نخوریم مهم است.همه می دانند که برای لاغر شدن باید مواد قندی و نشاسته ای را بگذارند کنار، با این وجود هیچ کسی نمی پرسد چی نخوریم لاغر شویم، چرا؟

چون چی بخوریم، پول تو را لازم دارد پول را می دهی می خوری به همین راحتی. اما چی نخوریم، تزکیه نفس لازم دارد، چی نخوریم حال خوب لازم دارد.

من می دانم نان و برنج من را چاق می کند، من می دانم مواد قندی و نشاسته ای من را چاق می کند.

تزکیه نفس

وقتی به ماه رمضان می رسم حلیم و شله زرد و زولبیا بامیه و آش و هر چیزی که فکرش را بکنید شب سر سفره افطار است.

و خیلی خیلی خیلی شخص باید به استغنای درون رسیده باشد، به استغنا رسیده باشد تا از اینها بگذرد به راحتی بگذرد نه اینکه با خودداری و کنترل و با اراده، نه!

اینکه نخواهد. یعنی آنقدر من غنی باشم از درون، آنقدر سیر باشد چشم و دلم که این شله زرد را می بینم می دانم که این یک ماده زائد است.

ما معمولاً مواد زیادی و زائد را می ریزیم در سطل آشغال، می ریزیم بیرون نگه نمی داریم. اما اینجا با اینکه می دانیم آشغال است می ریزیم در شکم خود، با اینکه من می دانم این نان هیچی برای بدن من ندارد در واقع زیادی است و آشغال هست.

نمی گویم نان آشغال است الان یک عده از شما بیایید بگویید برکت خدا را گفتی فلان، نه!

آفریقایی ها برای همان نان دارند از گرسنگی هلاک می شوند، خیلی از مردم دنیا همان نان را هم پیدا نمی کنند. اینها را من می دانم عزیز من.

من صحبتم از اضافه بودن، اضافه برای این بدن است. این بدن نان نیاز ندارد، این بدن مواد قندی نشاسته ای نیاز ندارد پس اضافه است.

تازه برای بدن هایی که مستعد چاقی هستند، مستعد دیابت هستند؛ اینها نه تنها اضافه اند که سم هستند.

اما چرا من چیزی که حتی سم است چیزی که اضافه هست را می خورم؟

بخاطر نفسم هست بخاطر هوسم هست. چرا من می پرسم چی بخورم؟ نمی گویم چی نخورم؟

برای اینکه اساساً اصلاً من می دانم که چی نخورم لاغر می شوم ولی من از آن فرار می کنم، چرا؟ چون سخت است.

چرا چی نخوریم سخت است؟

چی نخورم ها سخت هستند چی بخورم خیلی راحت است. چی نخورم سخت است

  • من باید بروم تزکیه نفس کنم
  • من باید بروم به استغنای درون برسم
  • من باید بروم به آن سیری برسم
  • من باید از خشم و نفرت و حسادت و کینه و از تمام اینها رها بشوم
  • من از احساس قربانی بودن، احساس بی ارزشی، احساسات مختلف، احساس حقارت، از تمام این احساساتم، از غم و درد از گذشته باید رها بشوم.

اگر قرار باشد من به آن نقطه برسم، به آن استغنا برسم که می دانم این ماده غذایی سم است، می دانم این ماده غذایی هیچ ارزشی برای بدن من ندارد، می دانم که هیچ فایده ای ندارد برای بدن من بتوانم بگذارمش کنار.

ما حتی انسان هایی را که می بینیم برای ما در زندگی سم هستند می گذاریمشان کنار، اما آنها را خیلی راحت تر می گذاریم کنار تا نان را، تا نشاسته را، تا قند را، چرا؟ چون این به تزکیه نفس احتیاج دارد.

بسته درمان ریشه ای چاقی

چرا در دی وی دی درمان ریشه ای چاقی من، در بسته های درمان ریشه ای چاقی من ( در صفحه اصلی قسمت پکیج های پرطرفدار ) چرا پایه و اساس آن تزکیه نفس است؟ چرا پایه و اساس آن تغییر سبک زندگی است، تغییر خودت است نگاهت به زندگی است؟ چرا پایه و اساس آن این است که باید از گذشته رها شوی از خشم از نفرت از حسادت از تمام چیزهایی که دارد تو را آزار می دهد؟ از تجربه مرگ عزیزان از آن رنجی که داری از آنها می کشی سالهاست رها شوی، چرا؟

چون تمام اینها ارتباط دارد به اینکه من چقدر به خودم ارزش می دهم چقدر این بدن برایم اهمیت دارد.

شما این بدن وقتی اهمیت داشته برایتان با ارزش باشد در آن آشغال نمی ریزید.

پایان چاقی - مرضیه فروزانفر
پایان چاقی – مرضیه فروزانفر

 

شما اگر توانستید بروید در یک مکان مقدس آشغال بریزید. بروید در حرم امام رضا آشغالی بریزید. نمی ریزید، چرا؟برای اینکه برایتان حرمت دارد مقدس است. هر موقع این جسم برای شما حرمت داشت برای شما مقدس بود،  شما مطمئن باشید که در آن آشغال نمی ریزید،  مطمئن باشید مواد اضافه را که بدن نیازی به آنها ندارد را در آن نمی ریزید

مطمئن باشید که شما می روید وارد یک معبد می شوید وارد یک حرم می شوید بخاطر وجود آن شخصی که درون آن حرم دفن هست، آن مکان را به قدری تمیز نگه می دارید ، تازه پاک وارد آن مکان می شوید با لباس کثیف با آلودگی وارد آن مکان نمی شوید.

شما اگر روزی به اینجا رسیدید که این بدن برایتان آن معبد شد آن حرم شد و مقدس، مطمئن باشید که آن روز امکان ندارد که مواد زائد، مواد آشغال که برای بدن شما زیادی هست را درون بدنتان بریزید.

پس برای این هست که افراد مرتب سؤال می کنند چی بخوریم؟ و حتی جرأت این را ندارند بپرسند که چی نخوریم تا لاغر شویم؟

چون چی نخوریم خیلی خیلی خیلی سخت است.

برای همین هست که من همیشه می گویم علاج چاقی از علاج سرطان هم سخت تر است.

 

امیدوارم از مقاله پایان چاقی لذت برده باشید.

 

مرضیه فروزانفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *