درمان ریشه ای چاقی

 

یک سوالی رو از من مرتب دارید می پرسید که روش درمان ریشه ای چاقی من چی هست؟

از نظر من آموزش حلقه مفقوده نظام سلامت بشر هست. حلقه مفقوده درمان ریشه ای چاقی هم آموزش است. شما برای اینکه لاغر بشید و لاغر بمونید لازم هست که آموزش ببینید.

آموزش چی؟ سبک غذا خوردن

سبک غذا خوردن باید کاملا عوض بشه یک تیکه از اینجا گرفتن یک تیکه از اونجا گرفتن فلانی میگه فلان چیزو بخور لاغر بشی فلانی میگه فلان چیزو نخور لاغر بشی این ها بدرد نمیخوره خودتونو بازی ندید سبک غذایی به طور کلی باید عوض بشه

حالا سبک غذایی چطور میتونه عوض بشه؟؟

تا زمانیکه من عوض نشم تا زمانیکه من پر از بهانم و شما میدونید که بهشت رو به بها میدن نه به بهانه، شما هر چیز خوبی رو که به دست میارید بهاشو میپردازید شما توی این مورد هم باید بهاشو بپردازید.

باید هم آموزش ببینید که خودتون از نظر روحی روانی رشد بکنید و تغییر بکنید و از شر آسیب های گذشته رها بشید، از اثر آسیب های گذشته رها بشید، حال دلتون خوب بشه احساس رضایت و خوشبختی پیدا کنید و هم باید غذا رو آموزش ببینید.

غذا اخرین علم روز دنیا هست که داره به ما میگه چیکار بکنید چیکار نکنید.

درمان ریشه ای چاقی
درمان ریشه ای چاقی

 

نه نیاز به کالری شماری داریم، نه نیاز به کم خوری داریم و نه نیاز به ورزش های آنچنانی داریم. ورزش برای سلامتی بدن ما، مفاصل ما، برای تفریح ما، برای حال خوب ما عالیه “اما” ورزش وسیله لاغری نیست.

چگونه تناسب اندام داشته باشم؟

تناسب اندام وقتی شما مستعد چاقی هستید با آموزش سبک زندگی امکان پذیره. نگاه شما به زندگی، راحت شدن از چیز هایی که شما رو دارن رنج میدن توی زندگی، چیزهایی که مانع شادی شما هستند باید این سبک زندگیتون عوض بشه شما باید به اون درجه از حال خوب، شادی باید برسید وگرنه نمیتونید تناسب اندام داشته باشید باید دور تناسب اندام رو خط بکشید.

روش لاغری مرضیه فروزانفر

حالا روش من چیه؟ روش من اینه که سبک زندگی جدیدی رو به شما آموزش میدم و سبک خوردن جدیدی رو به شما آموزش میدم و این برنامه برای مادام العمر است.

یعنی شما یکبار خودتونو تغییر میدید میوفتید توی مسیر رشد و دغدغه شما میشه زندگی کردن نه چند کیلو چربی!

و یکبار غذا خوردن را یاد میگیرید و بر اساس اصول بدنتون براساس اخرین دستاورد های علم غذا خوردن رو یاد میگیرید.

بهترین کمک درمان ریشه ای چاقی

چیز های کمکی از نظر من بهترین درمان کمکی که میشه در چاقی به کار گرفت طب سوزنی هست به هزار و یک دلیل که شما در ویدیو های من میتونید دلایلشو ببینید.

طب سوزنی چون به شما کمک میکنه که:

  • سالم بشید
  • چون حال شما رو خوب میکنه
  • چون روح و روان شما رو حالشو خوب میکنه
  • چون افسردگی و اضطراب شما رو درمان میکنه
  • چون سطح کورتون بدن شما رو که در اثر استرس بالا میره در اثر بیخوابی بالا میره در اثر تنش ها بالا میره میاره پایین

پس طب سوزنی قراره حال شما رو خوب بکنه اما به تنهایی این برای من فایده نداره.

من بیشتر روش کارم با اموزش هست من به بیماری که برای طب سوزنی به من مراجعه میکنه میگم آموزش های من مهم تر از طب سوزنی من هست.

 

من اموزش میدم که چطور حال خوبی رو داشته باشه چطور از گذشتش رها بشه چطور نگاهشو به زندگی عوض بکنه چطور زندگیشو عوض بکنه و از طرفی آموزشش میدم که چطور غذا بخوره برای همه عمر. بدون اینکه دغدغش چند کیلو چربی یا دغدغش غذا باشه.

من و شما انسانیم قرار نیست من تمام عمر دنبال چند کیلو چربی بدوم قرار هست رها بشم از این چند کیلو چربی از دغدغه چی بخورم چی نخورم.

این دغدغه من نیست من انسانم دغدغه من رشده دغدغه من اینه که توی این زندگی حال چار نفرو خوب بکنم حال خودم خوب باشه احساس شادی و رضایت داشته باشم احساس خوشبختی داشته باشم و به دیگران کمک بکنم که اون ها هم خوشبخت باشن.

دغدغه من اینه که امروز کمک کنم یه نفر کمتر رنج بکشه من نمیتونم درد­های همه رو خوب کنم

 

من کسی که عزیز از دست داده رو نمیتونم عزیزشو برگردونم اما من میتونم کمک کنم رنج نکشه

من کسی که عاشق شده بهش نرسیده رو نمیتونم بهش برسونم اونو اما میتونم کمک بکنم که رها بشه از اون احساس وابستگی.

پس من دغدغم اینه که زندگی بکنم دغدغم این هست که برای دیگران هم مایه صلح و ارامش باشم مایه خیر و برکت باشم و دغدغم چند کیلو چربی نیست.

یکبار سبک زندگیمو عوض کردم برای همیشه دغدغم چیز دیگه ای شده دغدغم زندگی کردنه یکبار هم سبک خوردنمو عوض کردم.

 

دکتر مرضیه فروزانفر

متخصص طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *