امبدینگ یا کاشت نخ ، بی نظیر در درمان چاقی

سلام.

مرضیه فروزانفر هستم.

امبدینگ یا کاشت نخ چیست و چگونه روشی است؟

دوستان مرتب سوال می کنند از امبِدینگ که این چه هست. اثرات طبی سوزنی بخصوص روی درمان چاقی، کاملا در دنیا براساس مطالعات بسیار زیادی ثابت شده و جای هیچگونه شک و تردیدی نیست.

طب سوزنی یا اِمبِدینگ که روش کاشت نخ در طب سوزنی هست و شما ماهی یکبار مراجعه می کنید به پزشک برای اینکار و فوق العاده مؤثر هست.

مزایای امبدینگ یا کاشت نخ

این روشی هست که کاملا روش بی خطری است و که حتی میشود گفت نسبت به بسیاری از روش های درمانی چاقی روش فوق العاده ارزان و آسانی است، چون روی کل سیستم بدن شما تأثیر میگذارد برای شما همه اش فایده است.

  • روی خلق و خوی شما
  • روی حال شما
  • روی خواب شما
  • روی گوارش شما
  • در واقع میشود گفت به سلامتی شما کمک میکند
  • همزمان اشتهای شما را کم میکند
  • سوخت و ساز بدنتان رو بالا میبرد
  • با خوب کردن حال شما ترشح کورتون را پایین می آورد
  • جلوی چربی سازی را میگیرد
  • چربی سوزی را فعال میکند

برای همین می شود گفت که روش فوق العاده خوبی است.

روش کاشت نخ امبدینگ

کاشت نخ ماهی یکبار انجام میشود. نخ های بخیه جذبی است که بدون عمل جراحی با یک سوزن مخصوص داخل بافت های بدن کار گذاشته میشود ، توی بافت چربیها و به روده و معده شما هیچ کاری ندارد و فوق العاده بی خطر است و کاملا همه چیز استریل و بهداشتی است.
شما میتوانید از این روش استفاده کنید و به شما کمک میکند، شاید بتوانم بگویم بهترین کمک در درمان چاقی است و اینکه رفت و آمد خیلی کم است.

میزان لاغری با امبدینگ

ماهی یکبار و ماهی شش تا ده کیلو چربی را به شما کمک میکند تا بسوزانید و روش فوق العاده ای است. اما ببینید این روشی نیست که شما فکر کنید نخها  را بکارید و بروید هر کاری که دلتان می خواهد بکنید. شما نخ ها را می گذارید و سبک غذاییتان را هم عوض میکنید اینجا به راحتی شش تا ده کیلو را می توانید به راحتی کم بکنید.

امبدینگ یا کاشت نخ - مرضیه فروزانفر

بسته آموزش درمان چاقی

بعد از اینکه کم کردید در واقع چربی ها را سوزاندید به اندام متناسب خودتان رسیدید

اینجا شما روی همان سبک غذایی که یاد میگیرید که من خودم در کار خودم اینکار را میکنم یعنی که من هم سبک زندگی شخص رو تغییر میدهم ، هم سبک غذا خوردنش را تغییر میدهم.

با این دوتا اتفاقی که می افتد شخص روحی روانی عوض میشود

شخص کاملا نگاهش به زندگی عوض میشود

دغدغه هایش عوض میشود

سبک خوردنش هم عوض میشود

از این عادتهای غذایی هم که دارد رها میشود

این میشود گفت که روش فوق العاده خوبی است که نخ ها هم خودشان سر یکماه جذب بدن می شوند و شما دوباره می توانید سری بعدی کاشت نخ را بزنید و بر اساس اینکه شما چند کیلو چربی اضافی دارید می توانید این را ادامه بدهید همینطور متوالی میتوانید ادامه بدهید. معمولا عرض کردم در بیشتر افراد این شش تا ده کیلو کاهش وزن را داریم و درکنار آن عرض کردم سلامتی ، انرژی  بسیار بالا و اینکه خیلی از مشکلات افراد فشارخون عصبی ، میگرن ، بیخوابی و بسیاری از مسائل و مشکلاتی هم که افراد دارند هم با این درمان آنها هم درمان میشوند.

چون درمان سیستمیک است یعنی روی کل سیستم بدن شما  حتی روی روح و روان شما تأثیر میگذارد.

برای همین وقتی می بینم افراد اِمبِدینگ یا کاشت نخ یا ایمیپلنت انجام دادند می بینم که حال روحی روانیشان هم خوب شده ، می بینم حالشان هم خوب شده، می بینم پریودهایشان هم خوب شده، و خیلی از مسائل و مشکلات دیگر را هم میتواند این اِمبِدینگ برطرف بکند. برای همین شما در این روش درواقع می شود گفت ضرر نخواهید کرد اما کس یا کسانی که در واقع این روش را برای چاقی استفاده می کنند و می خواهند که لاغر بشوند بهترین کار این است که سبک غذایی را کنارش تغییر بدهند و این سبک غذایی برای بعد هم ادامه پیدا بکند و نتیجه ی بسیار بسیار خوبی میگیرند.

 

امیدواریم از مقاله امبدینگ یا کاشت نخ ، بی نظیر در درمان چاقی استفاده کرده باشید.

 

 

مرضیه فروزانفر

متخصص طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *